9132 Brödburk
plåt, NilsJohan, L42
Såld: 200 kr
Såldes den 14 juli 2014 -
1171 Skrivschatull
L42, fanerskador
Såld: 300 kr
Såldes den 7 juni 2005 -
7716 Ytterfoder
mässing, L42
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 december 2003
8003 Uppläggningsfat
Silver 800/1000, rokokostil, L42
Såld: 6.200 kr
Såldes den 18 augusti 2003 -
7278 Brickor
2 st, NS, L42 / 36
Såld: 1.100 kr
Såldes den 28 april 2003 -
2397 Nattygsbord
1900, L42 D33 H72
Såld: 250 kr
Såldes den 27 maj 2002
8002 Stekfat
England, L42
Såld: 250 kr
Såldes den 21 maj 2002 -
6368 Fat
Gustavsberg, "Dresden", lagn, L42
Såld: 150 kr
Såldes den 15 april 2002 -
8397 Pärlcollier
L42, odlade pärlor
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2002