5185 Hunters table
England, L150, height: 55,
Sold: SEK 1300
Sold den 8 augusti 2011 -
8679 Matsalsskåp
rokokostil, valnöt, L150 D50 H228
Sold: SEK 3900
Sold den 30 maj 2005 -
7289 Trädgårdssoffa
L150
Sold: SEK 3000
Sold den 23 maj 2005
1563 Soffa
nyrokoko, L150
Sold: SEK 2600
Sold den 11 april 2005 -
8055 Soffa
1800-tal, L150, (slitage)
Sold: SEK 1100
Sold den 4 april 2005 -
4315 Bokhylla
med lådor+skåp, björk, L150 D30 H75
Sold: SEK 350
Sold den 14 mars 2005
5034 COFFEE TABLE
teak, L150, H55
Sold: SEK 1200
Sold den 22 november 2004 -
1569 Soffa
30-tal, björk, L150
Sold: SEK 350
Sold den 1 november 2004 -
6507 Soffa
Spansk, L150
Sold: SEK 100
Sold den 9 augusti 2004