Föremål som liknar L K
6283 Stenskiva
Till konsolbord. Längd: 88 cm, djup: 35 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
4006 Blandteknik
Såld: 450 kr
Såldes den 8 december 2025
3456 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 1 december 2025
2043 Skål
Såld: 300 kr
Såldes den 24 november 2025
3457 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 24 november 2025
9186 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2025
5214 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 27 oktober 2025
4232 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 20 oktober 2025
4318 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 20 oktober 2025