7647 Akvarell
Såld: 8.800 kr
Såldes den 12 januari 2009 -
1533 Färglitografi
L Jirlow, 30/50, 27x37
Såld: 650 kr
Såldes den 13 december 2004 -
1165 Affisch
Med Dedikation av L Jirlow
Såld: 350 kr
Såldes den 13 december 2004
2018 Färglitografi
L Jirlow, Bagare med bröd, 411/480, 41x55
Såld: 1.800 kr
Såldes den 2 juni 2003 -
4180 Färglitografi
L Jirlow, "I trädgården", 261/275, 48x34
Såld: 4.000 kr
Såldes den 9 december 2002 -
5024 Färglitografi
L Jirlow, XV/C, 48x64
Såld: 1.900 kr
Såldes den 26 augusti 2002
3413 TRYCK
L Jirlow, 67x99
Såld: 400 kr
Såldes den 26 november 2001