Föremål som liknar L
7425 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 juni 2024
4094 Soffbord
Såld: 8.800 kr
Såldes den 10 juni 2024
2027 Uppläggningsbe..
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4287 Bord
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4218 Ljuskrona
Allmoge, trä, bemålad. Höjd: 50 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4064 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
3110 Glas
3 st, Fotbolls VM, 1958. Höjd: 11,5 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4273 Vaser
1 par Cloisonne + 1 vas, Kina. Höjd: 22-29 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024