Föremål som liknar Läsande man
3002 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
4247 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 25 september 2023
8325 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 3 april 2023
9415 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 mars 2023
1020 Oljemålning
Såld: 9.200 kr
Såldes den 30 maj 2022
3121 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 mars 2020
6014 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 27 januari 2020
5236 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 januari 2020
7033 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 9 december 2019