6275 Djupa tallrikar
Såld: 500 kr
Såldes den 30 januari 2023 -
6119 Färgetsning
Såld: 900 kr
Såldes den 1 juni 2020 -
3072 Kaffegods
8+ 8 delar, Gustavsberg, Kyoto
Såld: 450 kr
Såldes den 24 februari 2020
9063 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 16 november 2015 -
8132 Kaffeservis
30 del, Gustavsberg, Kyoto, Design Jonas Lindkvist
Såld: 600 kr
Såldes den 6 maj 2013 -
7008 Textil
Såld: 950 kr
Såldes den 31 augusti 2009
2352 Färglitografi
Farm House Kyoto, 40x53
Såld: 200 kr
Såldes den 19 mars 2007 -
6760 Mikroskop
Shimaduzu Kyoto Japan, i trälåda, höjd: 36
Såld: 400 kr
Såldes den 18 december 2006