Föremål som liknar Kvinna på väg
5030 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 30 januari 2023
6192 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 5 september 2022
9023 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 15 februari 2021
1119 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 februari 2020
7220 Oljemålning
otydligt signerad, Kvinna på väg. Olja på duk, 30x41
Såld: 250 kr
Såldes den 27 augusti 2018
2429 Emaljtavla
Alf Olsson, Sign -75, 37 x 32, Kvinna på väg
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 februari 2016
6210 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 21 september 2015
3388 Oljemålning
Jan Zielecki, kvinna på väg, signerad. -82, 65x73
Såld: 2.200 kr
Såldes den 3 november 2014
6091 Oljemålning
Eugen Haller, kvinna på väg, signerad, 52x30
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 april 2014