2052 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juli 2023 -
5093 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 22 november 2021 -
9033 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 16 mars 2020
7034 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 17 december 2018 -
8087 Etsning
Kristina Anshelm, -83, "Natten går", 33x33
Såld: 150 kr
Såldes den 29 augusti 2011 -
1241 Litografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 14 september 2009
1591 Träsnitt
4st, Kristina Anshelm, 46x38
Såld: 100 kr
Såldes den 3 augusti 2009 -
5633 Träsnitt
4 st, Kristina Anshelm, ca 30x37
Såld: 650 kr
Såldes den 27 april 2009 -
6794 Litografi
Signerad Kristina Anshelm 71, 223/320, 24x35
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2008