7421 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 september 2021 -
5586 Oljemålning
Lasse Johnson, Kreta, 1976, 44x62
Såld: 300 kr
Såldes den 10 oktober 2016 -
8276 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 februari 2016
5138 Vaser
Såld: 700 kr
Såldes den 23 februari 2015 -
9131 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 11 juni 2012 -
6440 Etsning
Såld: 150 kr
Såldes den 14 november 2011
8503 Oljemålning
Hugo Zuhr, Landskap Kreta, 1968, 45 x 63
Såld: 3.000 kr
Såldes den 14 april 2008 -
2031 Oljemålningar
Såld: 400 kr
Såldes den 7 augusti 2006 -
2017 Akvareller
Såld: 400 kr
Såldes den 7 augusti 2006