Föremål som liknar Komposition
8136 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 maj 2024
7420 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
8374 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 20 maj 2024
5305 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7417 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
2084 Serigrafi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5318 Litografi
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
2087 Färglitografier
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
2011 Akvatint
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 april 2024