1006 Tallrikar
Såld: 8.000 kr
Såldes den 29 november 2021 -
7443 Skulpturer
3 st. Konstmassa, kompositörer. Höjd: 15 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 18 oktober 2021 -
3155 Väggreliefer
6 st, gips, Kompositörer. Diameter: 24cm
Såld: 300 kr
Såldes den 20 september 2021
6162 Etsningar
4 st, W Pech. Signerade, kompositörer, 11x9cm
Såld: 350 kr
Såldes den 25 januari 2021 -
8170 Tryck
6 st, Kompositörer, 15x10
Såld: 400 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
5026 Byster
5 st, Gips, Kompositörer, höjd: ca 20
Såld: 250 kr
Såldes den 14 maj 2012
2206 Reliefplattor
2 st, Brons, Kompositörer, 14 x 10
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2011 -
5101 Skulpturer
5 st. kompositörer, höjd: 15 - 21
Såld: 300 kr
Såldes den 8 augusti 2011 -
2482 Tavlor
8 st, Kompositörer, 19x14
Såld: 350 kr
Såldes den 22 februari 2010