Föremål som liknar Komp
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Såld: 600 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3377 Oljemålning
Oidentifierad Konstnär, Komposition, osignerad. Ol..//
Såld: 1.900 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Såld: 600 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3111 Stekfat
Kina, blåvitt kompaniporslin, 33x26 cm
Såld: 1.100 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Såld: 600 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Såld: 600 kr
SÃ¥ldes den 3 juni 2024
-
1015 Matbord
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Såld: 58.000 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024
-
8136 Färglitografi
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Komposition...//
Såld: 1.500 kr
SÃ¥ldes den 27 maj 2024