Föremål som liknar Kolorerad
5076 Litografier
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
5091 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 29 april 2024
3406 Fisktallrikar
Såld: 800 kr
Såldes den 15 april 2024
3366 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
3367 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2024
2017 Karta
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 februari 2024
8232 Tavla
Såld: 500 kr
Såldes den 12 februari 2024
7240 Etsning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2023
4299 Etsningar
Såld: 350 kr
Såldes den 13 november 2023