8439 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 24 maj 2022 -
2419 Matsalsskåp
Såld: 1.500 kr
Såldes den 30 november 2020 -
1011 Akvarell
Monogramsign, AL. Klinta, 1911, 29x26
Såld: 200 kr
Såldes den 15 september 2014
3066 Oljemålning
H Hansen, -71, Kobba Klintar, Ã…land, 59 x 59
Såld: 100 kr
Såldes den 28 augusti 2006 -
8347 Färglitografi
Gugge Norinder, "Norr om Äleklinta, 17/160, 39x49
Såld: 250 kr
Såldes den 20 februari 2006