2037 Etsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
2049 Etsning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
7144 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 5 juli 2021
3083 Skulpturer
4 st, Kenya, Trä. Höjd: 52-64 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2020 -
1122 Textiltryck
kenya, Kvinna, 89x68
Såld: 350 kr
Såldes den 10 juni 2019 -
8505 Pall
Kenya, tidigt 1900-tal, höjd: 22 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 27 februari 2017
1624 Skulptur
Kenya, trä, höjd: 62
Såld: 100 kr
Såldes den 25 februari 2013 -
5739 Afrikana
4 delar, Kenya/Tanzania, höjd: 45-78
Såld: 750 kr
Såldes den 5 oktober 2009 -
4655 Oljemålning
Niagi, Kenya, 38x61
Såld: 100 kr
Såldes den 2 juli 2007