7416 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2019 -
8146 Färgetsning
Theddy Skog (1908-1948), Kattgränd, motivet: 23x30
Såld: 300 kr
Såldes den 21 augusti 2017 -
1596 Oljemålningar
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 augusti 2016
3139 Oljemålning
Hallqvist, Kattgränd, 1935, 32x40
Såld: 500 kr
Såldes den 26 januari 2015 -
9641 Färgetsning
Skog, "Kattgränd", motivet: 23x30
Såld: 200 kr
Såldes den 31 mars 2014 -
1319 Färgetsning
signerad, Kattgränd, Stockholm, motivets mått: 23x29
Såld: 100 kr
Såldes den 5 mars 2012