Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

Föremål som liknar Katedral


Vi hittade över 20 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6583 Gravyr
    Kolorerad, Katedralen i Milano. Bildmått: 31x40 cm..//
    Såld: 700 kr

    SÃ¥ldes den 12 december 2022
  • 6221 Kopparstick
    Axel Herman Hägg (1835-1921), Sverige. Signerad, k..//
    Såld: 900 kr

    SÃ¥ldes den 21 juni 2021
  • 6605 OljemÃ¥lning
    Acke Sjöstrand (1875-1927), Sverige. Katedral. Olj..//
    Såld: 450 kr

    SÃ¥ldes den 7 december 2020
  • 9104 Tuschlavering
    Josef Wilhelm Wallander (1821-1888), Katedral. Sig..//
    Såld: 1.300 kr

    SÃ¥ldes den 23 september 2019
  • 9020 Etsning
    Bertil Mauritzon (1940-2012), Sverige. "Berättelse..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 12 augusti 2019
  • 8167 OljemÃ¥lning
    Sören Andersson (f. 1941), Sverige. Katedral. Sign..//
    Såld: 1.500 kr

    SÃ¥ldes den 5 augusti 2019




Ladda ner broschyr