Föremål som liknar Katedral
6583 Gravyr
Såld: 700 kr
Såldes den 12 december 2022
6221 Kopparstick
Såld: 900 kr
Såldes den 21 juni 2021
6605 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 7 december 2020
9104 Tuschlavering
Såld: 1.300 kr
Såldes den 23 september 2019
9020 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 augusti 2019
8167 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 5 augusti 2019
2004 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2019
1121 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 februari 2018
3774 Grafiskt blad
Katedral, oidentifierad konstnär, signerad, 58,5x46,5
Såld: 100 kr
Såldes den 8 januari 2018