2006 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 31 juli 2023 -
5059 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 16 april 2018 -
9340 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 24 oktober 2016
6415 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 juni 2016 -
8258 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 21 oktober 2013 -
7090 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 25 mars 2013
5201 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 augusti 2010 -
2125 Färglitografi
Katarina Grette, "Skillingtryck"
Såld: 100 kr
Såldes den 21 september 2009 -
5260 Färglitografi
Katarina Grette, "Skilling tryck", 56 x 45
Såld: 100 kr
Såldes den 12 februari 2007