5035 Oljemålning
Alfons Karpinski (1875-1961), Rosor, signerad, 35x50
Såld: 16.000 kr
Såldes den 30 september 2013 -
6475 Akvareller
2 st, Karpinski, 28x28+ 30x18
Såld: 100 kr
Såldes den 31 augusti 2009
Föremål som liknar Karpinski
- Träfflista
- alla
- Visa alla