1442 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 4 augusti 2014 -
8170 Carborundumets..
Såld: 150 kr
Såldes den 10 februari 2014 -
1551 Blandteknik
Karl Erik Häggblad, släpande, pannå, signerad, -66
Såld: 600 kr
Såldes den 16 september 2013
4467 Konstmapp
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2012