4188 Bordslampa
Kare design. Höjd: 38 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 13 juni 2022 -
5594 Bordslampor
Ett par, förkromad metall, Kare design. Höjd: 54cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 november 2021 -
4180 Golvlampa
Kare Design, 90-tal. Höjd: 160 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 1 mars 2021
8147 Väggur
50-talsstil, "Kare design", nutida, diameter: 60
Såld: 300 kr
Såldes den 19 november 2018 -
3162 Fåtölj
silverfärgad, Kare design
Såld: 700 kr
Såldes den 7 november 2016 -
8322 Sideboard
Såld: 2.800 kr
Såldes den 4 juli 2016