Föremål som liknar Kaniner
6037 Skulpturer
Såld: 200 kr
Såldes den 11 september 2023
6445 Figurin
Kaniner, Rörstrand. Längd: 14 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 4 juli 2022
6563 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 25 januari 2021
9081 Vas
brons, dekor med kaniner. Höjd: 22 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 14 december 2020
6793 Tuschteckningar
10 st, Kaniner, Signerad Pekonen, oramade lösa blad
Såld: 150 kr
Såldes den 30 november 2020
4402 Skulpturer
4 st, cloissonné, kaniner & katter. Längd: 13-15
Såld: 450 kr
Såldes den 17 december 2018
4101 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 20 mars 2017
9193 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 27 april 2015
3425 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 30 mars 2015