Föremål som liknar Kamel
4146 Skulptur
Keramik, Kamel. Höjd: 47 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 25 september 2023
3094 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 december 2022
6527 Bijouterier
samt damarmbandsur Kamelia. Längd: ca 1-5,5 cm
Såld: 1.700 kr
Såldes den 12 december 2022
9281 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 21 februari 2022
5083 Träsnitt
Såld: 800 kr
Såldes den 22 november 2021
5030 Golvlampa
Såld: 8.600 kr
Såldes den 25 oktober 2021
8591 Golvlampa
Såld: 9.200 kr
Såldes den 19 juli 2021
7005 Golvlampa
Såld: 8.000 kr
Såldes den 30 november 2020
2282 Golvlampa
Såld: 5.400 kr
Såldes den 18 maj 2020