4472 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 7 juni 2021 -
5030 Litografi
K E Häggblad, komposition, 112/260, 36x41
Såld: 100 kr
Såldes den 27 april 2009 -
7881 Färglitografi
K E Häggblad, komposition, 24x30
Såld: 150 kr
Såldes den 9 februari 2009
2427 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 oktober 2007