6175 Oljemålning
K Bergman, fiskeläge, signerad. Olja på duk, 44x63 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 9 september 2019 -
2647 Oljemålning
K Bergman, Tall, signerad, 60x100
Såld: 300 kr
Såldes den 12 oktober 2015 -
5338 Oljemålning
K Bergman, 1917, Torghandel, 67x85
Såld: 8.200 kr
Såldes den 24 januari 2005
Föremål som liknar K Bergman
- Träfflista
- alla
- Visa alla