Föremål som liknar KöksInteriör
5366 Akvarell
Såld: 2.800 kr
Såldes den 5 september 2022
9248 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 2 augusti 2021
9184 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 7 juni 2021
4382 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 30 juli 2018
7087 Färglitografi
Angelica Wiik (f. 1960), köksinteriör, motivet: 69x39
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 september 2017
1453 Färglitografi
Såld: 2.200 kr
Såldes den 24 april 2017
4398 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 19 december 2016
8254 Oljemålning
Harry Wichmann (1916-1993), köksinteriör, 1972, 40x31
Såld: 400 kr
Såldes den 22 februari 2016
1077 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 14 september 2015