Föremål som liknar Jul
8148 Tallrikar
Såld: 250 kr
Såldes den 20 maj 2024
7424 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 13 maj 2024
6055 Köksbänk
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
3477 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 april 2024
8229 Kontorsstol
Såld: 7.200 kr
Såldes den 8 april 2024
9191 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 8 april 2024
1032 Oljemålning
Såld: 40.000 kr
Såldes den 1 april 2024
7308 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 25 mars 2024
5378 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 18 mars 2024