Föremål som liknar Jue
4214 Offerkärl
Kina, brons, Jue. Höjd: 19 cm
Såld: 2.600 kr
Såldes den 25 april 2022
4262 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 april 2021
6457 Stop
Såld: 600 kr
Såldes den 15 mars 2021
9543 Etsning
Såld: 200 kr
Såldes den 23 oktober 2017
9541 Akvarell
Rolf Juell-Gleditsch (1892-1984), Stilleben, 55x45
Såld: 150 kr
Såldes den 23 oktober 2017
3033 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 13 februari 2017
9410 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2017
6771 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 14 december 2015
2205 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 april 2014