Föremål som liknar Judisk
1046 Oljemålning
Såld: 11.500 kr
Såldes den 28 februari 2022
2161 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2016
9058 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 januari 2016
6030 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 23 februari 2015
4456 Akvarell
David Gilboa, Judisk man, signerad, 23x15
Såld: 500 kr
Såldes den 29 september 2014
4455 Akvarell
David Gilboa, Judisk man, signerad, 23x16
Såld: 500 kr
Såldes den 29 september 2014
4454 Akvarell
David Gilboa, Judiska kvinnor, signerad, 16x23
Såld: 300 kr
Såldes den 29 september 2014
4451 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 29 september 2014
5116 Handspegel
+ borstar, 3 delar, Judiska motiv
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2013