4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024 -
7054 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 25 mars 2024 -
4067 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2018
2538 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017 -
2537 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 4 december 2017 -
2535 Färgetsning
Såld: 200 kr
Såldes den 4 december 2017
2536 Färgetsning
Såld: 250 kr
Såldes den 4 december 2017 -
8096 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 6 mars 2017 -
4189 Oljemålning
Josefsson, -87, Komposition, 109 x 75
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juli 2015