5615 Litografi
John Erik Franzén (f.1942), -90, 2/70, 66x43
Såld: 500 kr
Såldes den 23 november 2009 -
8550 Etsning
25/70, John Erik Franzén, "Fylleskog", 32 x 25
Såld: 1.600 kr
Såldes den 18 maj 2009 -
6337 Litografi
John Erik Franzén, 173/175, 69 x 49, Motorcyklist
Såld: 700 kr
Såldes den 30 oktober 2006
6035 Litografi
John Erik Franzén, 'fylleslag', 48/70, 32x25
Såld: 500 kr
Såldes den 4 oktober 2004