Föremål som liknar Johansson
5060 Oljemålning
Såld: 8.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
4026 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
3199 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3203 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3202 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3204 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3200 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
8066 Träskulptur
A. Johansson. Signerad. Höjd: 33cm
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
5079 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 29 april 2024