Föremål som liknar Jerusalem
2218 Blandteknik
Såld: 200 kr
Såldes den 21 juni 2021
7163 Färglitografi
Såld: 4.200 kr
Såldes den 21 oktober 2019
7041 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 5 augusti 2019
7117 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juli 2019
2304 Kartor
Såld: 500 kr
Såldes den 3 september 2018
9007 Färglitografi
Såld: 4.000 kr
Såldes den 27 november 2017
9004 Färglitografi
Såld: 4.000 kr
Såldes den 27 november 2017
6316 Blyertsteckning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 15 maj 2017
6636 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 oktober 2016