1494 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 mars 2018 -
1493 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 mars 2018 -
1492 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 26 mars 2018
5282 Gouacher
5 st, Jerker Eriksson, Sign 1975, bladets mått: 36x51
Såld: 100 kr
Såldes den 21 mars 2016 -
8215 Färglitografi
Jerker Andersson, . 16/225, motivet: 49x32
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2015 -
6452 Oljemålningar
3 st, Jerker Andersson, 24 x 30 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2015
4344 Oljemålning
Jerker, marin, 43x59
Såld: 100 kr
Såldes den 24 november 2008 -
5042 Oljemålning
sign. Jerker, Stockholmsmotiv, 45x37
Såld: 800 kr
Såldes den 20 oktober 2008 -
4315 Pastell
Jerker Eriksson, 1947 park, 54x49
Såld: 300 kr
Såldes den 16 juni 2008