Föremål som liknar Jenny Lind
6290 Pastell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 mars 2024
4270 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 14 mars 2022
8680 Miniatyrer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 28 oktober 2019
1036 Daguerreotyp
Såld: 7.000 kr
Såldes den 28 januari 2019
4049 Plaketter
2 st, bland annat Jenny Lind. Diameter: 8-11
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2018
8411 Väggrelief
Gips, Jenny Lind, nutida tillverkning, diameter: 33
Såld: 100 kr
Såldes den 9 maj 2016
6445 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 oktober 2014
9303 Litografi+blye..
Oidentifierad konstnär, föreställande Jenny Lind
Såld: 450 kr
Såldes den 8 september 2014
5296 Tavla + fotogr..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 18 november 2013