7052 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 19 september 2022 -
3380 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 30 mars 2020 -
7392 Oljemålning
Jean Sandberg, Marin, signerad 1887, 58x88
Såld: 1.800 kr
Såldes den 1 april 2013
6325 Oljemålning
Jean Sandberg, Marint motiv, 65x55
Såld: 250 kr
Såldes den 24 januari 2011 -
4005 Oljemålning
sign. Jean Sandberg Segelbåt 21x32
Såld: 450 kr
Såldes den 5 februari 2007 -
5001 Oljemålning
Jean Sandberg, "segelbåtar" 32x54
Såld: 400 kr
Såldes den 16 december 2002
1277 Oljemålning
Jean Sandberg, Kustmotiv, 32 x 54
Såld: 550 kr
Såldes den 7 oktober 2002