Föremål som liknar Japan
8022 Träsnitt
3 st, Japan, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
8008 Penselvaser
Såld: 900 kr
Såldes den 20 maj 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024
4141 Servisdelar
13+ 9 delar, Rörstrand, Japan. Diameter: 18-21 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
4191 Fat
Japan, Imaridekor. Längd: 42 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 april 2024
3298 Färglitografi
Japan, 92x22 cm, yttermått inklusive ram: 102x31,5
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024
9010 Leksaker
Såld: 500 kr
Såldes den 8 april 2024
8336 Teservis
med mera, Japan, 13 delar, bland annat Satsuma
Såld: 600 kr
Såldes den 8 april 2024
8371 Träsnitt
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 april 2024