6107 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2022 -
5250 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 23 augusti 2021 -
9492 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 2 februari 2015
6511 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2013 -
4475 Konstmapp
Såld: 400 kr
Såldes den 29 oktober 2012 -
6425 Litografi
Jan Forsberg, "Klockan sju" med dedikation, 11/30
Såld: 100 kr
Såldes den 2 februari 2009
8017 Färgetsning
Jan Forsberg, "Identification card I" Pt, 26 x 44
Såld: 100 kr
Såldes den 7 januari 2008