Föremål som liknar Jan Dahl
7143 Färgetsning
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2024
6264 Färgetsningar
Såld: 350 kr
Såldes den 5 september 2022
3363 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022
2102 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019
2101 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019
1472 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2018
8133 Akvarell / gou..
Såld: 300 kr
Såldes den 6 mars 2017
7415 Färglitografi
Jan Dahlgren, 1995, motivet: 16x15
Såld: 200 kr
Såldes den 17 oktober 2016
2094 Etsning
Jan Dahlqvist, 1/50, motivet: 38x30
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2016