Föremål som liknar Jan
4135 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4016 Skrivställ
1900-talets början, + brevkniv. Längd: 32-25 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
9323 Silkscreen
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4280 Armring
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4165 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4156 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
3317 Örhängen
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3417 Spegel
1900-talets början, 59x36 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3156 Oljemålning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 3 juni 2024