Föremål som liknar Jakthundar
7313 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 september 2021
3630 Akvarell
Såld: 1.600 kr
Såldes den 31 maj 2021
6091 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2018
3639 Oljemålning
signerad W Soardman, 1935, jakthundar, motivet: 26x36
Såld: 900 kr
Såldes den 26 september 2016
2671 Oljemålning
Axel Lind (1907-2011), Jakthundar på klippa, 95x145
Såld: 3.000 kr
Såldes den 30 maj 2016
8072 Oljemålning
Eklund, jakthundar, signerad, 58x73
Såld: 250 kr
Såldes den 22 februari 2016
1154 Etui
Såld: 3.800 kr
Såldes den 21 december 2014
4124 Träsnitt
Såld: 200 kr
Såldes den 3 mars 2014
7524 Blandteknik
Jakthundar, motivets mått: 56 x 42
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juli 2013