1036 Oljemålning
J Bergling. Signerad. Olja på duk, 79x110cm
Såld: 300 kr
Såldes den 28 september 2020 -
5016 Oljemålning
J Bergling, Norrtull, signerad, 60x84
Såld: 2.400 kr
Såldes den 22 augusti 2016 -
4495 Akvarell
J Bergling, -1926, 30x45
Såld: 100 kr
Såldes den 6 juni 2011
2455 Akvarell
J Bergling, Smyge, 1927, 29x42
Såld: 200 kr
Såldes den 13 december 2010 -
2446 Oljemålning
J bergling, Sovande pojke, 45x32
Såld: 750 kr
8189 Oljemålning
J Bergling. 100x70
Såld: 600 kr
Såldes den 24 september 2007
3564 Oljemålning
J Bergling Lindlöf, 41x31
Såld: 900 kr
Såldes den 7 maj 2007 -
8115 Blandteknik
J Bergling, 1929, 48x35
Såld: 100 kr
Såldes den 4 april 2005 -
6133 Akvarell
J Bergling, Ögården, 1929, 35x50
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2002