9117 ETCHING
Sold: SEK 200
Sold den 14 december 2020 -
7118 Etsningar i mapp
Sold: SEK 2800
Sold den 19 oktober 2020 -
4604 ETCHING
Sold: SEK 100
Sold den 12 oktober 2020
2047 ETCHING (F)
Sold: SEK 1300
Sold den 24 februari 2014 -
3110 Färgetsning
Jörgen Boberg, 152/230 Ur sviten 7 nätter, 27x12
Sold: SEK 100
Sold den 10 mars 2008 -
3544 ETCHING
Jörgen Boberg, Erotiskt motiv, 38 x 27
Sold: SEK 450
Sold den 26 mars 2007
2473 ETCHING
Jörgen Boberg 1978, höjd: C. 32x36
Sold: SEK 450
Sold den 19 mars 2007 -
2440 Litografi
Jörgen Boberg, 34/100, 39x24
Sold: SEK 400
Sold den 1 november 2004 -
1252 Mapp (d)
Jörgen Boberg, grafiska blad, 'Adskilte laengster'
Sold: SEK 850
Sold den 10 februari 2003