8333 Smyckeskrin
Såld: 600 kr
Såldes den 13 december 2021 -
8739 Vas
Italen, konstglas, höjd: 26
Såld: 500 kr
Såldes den 10 oktober 2011 -
3094 Bordslampa
Italen, höjd: 28
Såld: 250 kr
Såldes den 23 maj 2011
4550 Etsning
1800-tal, Italen, 42x62
Såld: 2.700 kr
Såldes den 22 november 2010 -
5145 Glasskulptur
Italen, höjd: 25
Såld: 500 kr
Såldes den 26 april 2010 -
1426 Pipfat
Såld: 850 kr
Såldes den 14 september 2009
2354 Mockaservisdelar
13 del rostfritt Meber Italen
Såld: 550 kr
Såldes den 25 maj 2009 -
4142 Takarmatur
Italen, glas, höjd: 42
Såld: 1.100 kr
Såldes den 26 januari 2009 -
2095 Badrumsskåp
'Spluga' Italen, längd: 53, höjd: 37
Såld: 300 kr
Såldes den 27 augusti 2007