Föremål som liknar Iron
7190 Herrur
Swatch Irony, quartz, stål, går ej. Längd: 21 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2023
5039 Herrur
Såld: 400 kr
Såldes den 20 november 2023
7224 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 16 oktober 2023
3005 Stekfat
England, "Iron stone", Willow, 40x50 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 9 januari 2023
7169 Servisdelar
5 delar, "Tuna", Rörstrand + 25 delar, Ironstone
Såld: 200 kr
Såldes den 12 september 2022
9513 Matservisdelar
45 delar, "Pomona", Portmeiron, England
Såld: 2.600 kr
Såldes den 5 april 2021
6068 Färglitografi
Iron. Signerad, PT, "Rebellion" 89x59cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 21 september 2020
8656 Kanna
Såld: 400 kr
Såldes den 4 mars 2019
7552 Stekfat
Iron stone, England. Längd: 46
Såld: 150 kr
Såldes den 19 november 2018