8201 Akvarell
Ingvar Andersson. Signerad, daterad 1986,25x35 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 augusti 2020 -
5114 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2018 -
2449 Akvarell
Ingvar Andersson, Vitsippsbacke, 1986, 48 x 68
Såld: 700 kr
Såldes den 16 december 2013
7432 Akvarell
Ingvar Andersson, 1981, Skogsbacke, 50 x 73
Såld: 350 kr
Såldes den 3 maj 2010 -
2768 Akvarell
Ingvar Andersson, vik, 52x36
Såld: 600 kr
Såldes den 28 september 2009 -
6511 Akvarell
Ingvar Andersson, Landskap, 16 x 36
Såld: 100 kr
Såldes den 29 oktober 2007