Föremål som liknar Indian
5022 Kaffeservis
21 delar, Royal Grafton, Indian Tree
Såld: 250 kr
Såldes den 21 augusti 2023
9010 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 3 oktober 2022
3376 Matservisdelar
53 delar, Spode "Indian Tree", England.
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 januari 2022
8324 Skulptur
Trä, Indian. Höjd: 31 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 13 december 2021
7020 Oljemålning
Såld: 1.400 kr
Såldes den 6 december 2021
3606 Oljemålning
Indian, ej signerad. Olja på duk, 69x99 cm, oramad
Såld: 600 kr
Såldes den 31 maj 2021
4439 Teckning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 19 april 2021
2127 Utställningsaf..
Såld: 1.400 kr
Såldes den 22 mars 2021
6488 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 13 juli 2020