Föremål som liknar I par
1018 Oljemålning
Såld: 6.800 kr
Såldes den 30 oktober 2023
7026 Färglitografier
Såld: 700 kr
Såldes den 4 september 2023
3015 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 14 augusti 2023
2008 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 juni 2023
9246 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 20 februari 2023
4098 Färglitografi
Såld: 7.200 kr
Såldes den 16 januari 2023
7110 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 september 2022
2090 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 22 augusti 2022
8119 Färgkrita
Såld: 450 kr
Såldes den 24 maj 2022