Föremål som liknar Hund
7298 Skulptur
Hund, Grand Danois. Höjd: 78 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 28 oktober 2024
3011 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 30 september 2024
7136 Brännvinshund
Såld: 200 kr
Såldes den 16 september 2024
8102 Färgetsning
Såld: 800 kr
Såldes den 16 september 2024
6465 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 2 september 2024
4003 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 26 augusti 2024
4294 Figurer
Såld: 1.200 kr
Såldes den 19 augusti 2024
8244 Olja / blandte..
Såld: 400 kr
Såldes den 5 augusti 2024
7257 Vykort
Såld: 1.500 kr
Såldes den 29 juli 2024